Заштитна влошка за пета Heel Grip Pad

110.00 ден

Шифра: DB970

На залиха

Лепливо перниче за пети изработено од ѓаволска кожа. Може да корегира за половина број во големина. Исто така се препорачува за нови чевли каде кожата е непрекршена, односно кога може да се јави болка на петата. Нејзината употреба може да спречи појава на дупки на хулакопките или чорапите, а перничето може да ја држи петата мирно и стабилно во Вашиот чевел. Може да се користи и кај женските и кај машките чевли.

  • Вистинска кожа
  • Леплив сигурносен слој
  • Заштита од плускавци на петата

Пакувањето содржи пар.

Големини/Димензии: една големина

Дополнителни информации

Тежина 0.05 kg
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial