Вондер мама 70 [12/15 mm Hg]

1,090.00 ден

Шифра: 35270
Исчисти

Комфорни труднички хулахопки, вистински спој на функција и естетика, со градуирана компресија кои овозможуваат подобрување на копромитираната циркулација во понапредната бременост.

Специјалното перниче на стапалото врши масажа и растеретување на истото. Содржат антимикробиолошка заштита.

 

Дополнителни информации

Тежина 0.2 kg
Големина

M, ML, L

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial