Волнена влошка Snow

220.00 ден

Шифра: DB990
Исчисти

100% волна на горниот дел во комбинација  алуминиумски ској кој обезбедува одлична изолација и во најстудените денови. Нејзината природна содржина превенира од потење на стапалата.

  • 100% волна
  • изолирачки алуминиумски слој

Пакувањето содржи пар.

Дополнителни информации

Тежина 0.05 kg
Големина

35-36, 37-38, 39-40, 41-42, 43-44, 45-46

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial