Подлога за вежбање

1,290.00 ден1,890.00 ден

Шифра: 05-030103
Исчисти

Подлогата за вежбање е мека на допир и овозможува удобност при вежбањето. Површината е нелизгачка, еластична со единствена структура на затворени ќелии. Подлогата има пластични прстени што дава можност да се користи закачена на држачи.

Достапна во две големини: 140 х 60 х 1 см и 185 х 60 х 1,5 cm

Дополнителни информации

Тежина 0.9 kg
Големина

140x60x1cm, 185x60x1.5cm

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial