Подлактни патерица со подесување на висина

490.00 ден

Шифра: FS937L

На залиха

Категорија:

Подлактна метална патерица со подесување на висина од 96 до 119 сантиметри. Наменета за лица кои имаат потреба од потпора при движење во и надвор од домот.

Дополнителни информации

Тежина 0.53 kg
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial