Пилатес ролна

1,290.00 ден

Шифра: 4400003140

Нема на залиха

Пилатес ролната е дизајнирана за пилатес вежби и вежби за ‘рбетен столб при болки во грбот. Идеална е за вежби за рамнотежа и стабилизација. Пенестите цилиндри се користат при вежби за истегнување и сила, како и за масажа и релаксација.

Димензии:

Пречник: 15 см

Должина: 90 см

Дополнителни информации

Тежина 0.6 kg
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial