Пилатес прстен

890.00 ден

Шифра: 04-010101

На залиха

Пилатес прстенот се користи за вежби кои се фокусираат на сила, рамнотежа, флексибилност и држење на телото. Додава благ отпор на пилатес вежбите и помага да се таргетираат специфични мускулни групи. Често се користи за тонирање на мускулите на рацете и бедрата.

Пречник: 38 см

Дополнителни информации

Тежина 0.6 kg
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial