Перница за половина ОРТОМЕМОРИ

1,650.00 ден

Шифра: 234

На залиха

Категорија:

MEMORY перницата за половина помага при задржувањето на природното држење на ‘рбетниот столб. Растоварува од болки во половината и е идеално помагало за сите оние кои поминуваат долго време во седење или возење на автомобил.

Димензија: 34 x 31 x 8 см

Дополнителни информации

Тежина 0.8 kg
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial