Перница со косина

1,690.00 ден

Шифра: 04020201

На залиха

Оваа перница е исполнета со воздух, за активно и динамично седење, предвидена и погодна за секого. Изработена е од ПВЦ, што овозможува лесно и едноставно да се одржува со сапун и вода.

Може да биде огругла и рамна или четвртаста со косина.

Дополнителни информации

Тежина 1.6 kg
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial