Перница Облак

1,390.00 ден

Шифра: Перница Облак

На залиха

Категорија:

Анатомска перница од сецкана MEMORY пена со голема густина, која одлично се адаптира на вашата анатомска градба. Дава чувство на комфор, се адаптира на формата на вашата глава и нуди совршена поддршка.

Навлаката е изработена од 100% памучен фротир обложен од внатрешната страна со 1 см мемори пена што е мека и нежна и со која добивате оптимална удобност, свежина и чувство како да сте во облаците.

ГОЛЕМИНИ И ДИМЕНЗИИ:

Должина 65 см

Ширина 43 см

Висина 12 см

Дополнителни информации

Тежина 1.6 kg
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial