Ортомемори анатомска перница Миконос

2,590.00 ден

Шифра: 014

На залиха

Категорија:

Анатомската перница Миконос е направена од мемори пена со голема густина која одлично се адаптира на вашата анатомска градба, во навлака од мек памук.

Нејзиниот анатомски облик ја продолжува природната линија и ја поддржува соодветната позиција на ‘рбетниот столб.

Погодна за луѓе со болки во вратот, дегенеративни промени на ‘рбетот и одлична како превенција од нив.

ГОЛЕМИНИ И ДИМЕНЗИИ:

Должина 54 см

Ширина 36 см

Висина 10 см

Дополнителни информации

Тежина 2 kg
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial