Одалка со ракофат со две тркала

2,450.00 ден

Шифра: FS962

Нема на залиха

Категорија:

Метална одалка со две тркала за олеснување на движењето. Предниот дел има две тркала а задниот се статични.

Дополнителни информации

Тежина 8 kg
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial