Одалка на расклопување со две нивоа

1,800.00 ден

Шифра: FS9632L

Нема на залиха

Категорија:

Одалка на расклопување на две нивоа. Првото ниво се користи како помош при станување, а другото ниво како помош при одење. Наменети се за лица кои имаат потреба од потпора при движење во и надвор од домот.

ГОЛЕМИНИ/ДИМЕНЗИИ
Ширина: 44 см
Длабочина: 48 см
Висина: 82 – 100 см

Дополнителни информации

Тежина 2.6 kg
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial