Одалка на расклопување без тркала

1,800.00 ден

Шифра: FS919L

Нема на залиха

Категорија:

Помагало за олеснување на движењето. Наменето за лица кои имаат потреба од потпора при движење во и надвор од домот. Одалката е на расклопување и има можност за прилагодување на висината од 78 до 96 сантиметри.

ГОЛЕМИНА/ДИМЕНЗИИ:
Ширина: 46 см
Длабочина: 47 см
Висина: 78 – 96 см

Дополнителни информации

Тежина 2.4 kg
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial