Назална канила

250.00 ден

Шифра: 0803110

На залиха

Категорија:

Назална канила за кислороден концентратор со должина од 2.1 метар.

Дополнителни информации

Тежина 0.14 kg
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial