Надградба за WC школка

1,500.00 ден

Шифра: 3206660010

На залиха

Категорија:

Со поставување на ова помагало се постигнува поголема висина на WC школката. Надградбата за WC школка со држачи се прицврстува над WC школката со предниот стегач кој се врти едноставно само со рака. Горниот дел е анатомски обликуван за поудобно седење.

Димензии:
Ширина: 42 см
Длабочина: 41 см
Висина: 10 см

Дополнителни информации

Тежина 1 kg
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial