Метален чешел за отстранување на вошки

740.00 ден

Шифра: NISSKA

На залиха

Категорија:

Nisska е метален чешел за отстранување на вошки. Овој производ е награден со златен медал уште во 1926г. од Министерството за здравје во Дизелдорф и сеуште е најквалитетен чешел за механичко одстранување на вошки без употреба на хемиски препарати. Пакувањето содржи упатство за употреба.

  • Уникатен дизајн
  • Изработен од легура на хром/никел
  • 100 години гаранција
  • Полурачно изработен

Дополнителни информации

Тежина 0.4 kg
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial