Продажба!
-21%
-21%

Мека топка со тежина

320.00 ден 250.00 ден

Шифра: 06-040102

На залиха

Мека топка од 1,5 кг која може да се фати со една рака, но исто така може да се користи и со двете раце. Меката и еластична површина овозможува да се користи како дополнително оптеретување во процесот на вежбање. Топката е целосно наполнети и спремна за употреба. По потреба притисокот во самата топка може да се изрегулира со пумпа.

Дополнителни информации

Тежина 1.5 kg
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial