Масажно топче

119.00 ден

Шифра: 4602846050

Нема на залиха

Се користат за релаксирање на мускулите и намалување на тензијата на одредени точки. Масажните топчиња со боцки помагаат во јакнење на шаката и стапалата и за одржување на координација и флексибилност. Вежбите со овие помагала помагаат при подобрување на периферната циркулација и сензорика. Можат да се користат и во терапија со масажа.

Дополнителни информации

Тежина 0.15 kg
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial