Ластици за шака

300.00 ден

Шифра: F25872

На залиха

Ластиците за шака со прстен за секој прст се одличен реквизит за вежбање на шаката во процес на рехабилитација, но и одличен производ за ослободување од стрес.

Дополнителни информации

Тежина 0.05 kg
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial