Кожна влошка за шилци во пета Heel Liſt Pad Soſt

220.00 ден

Шифра: DB965
Исчисти

Влошка за пета со кожа на горниот дел кој е изработен од мека латексна пена со леплива основа. Го елиминира нестабилното држење предизивкано од чевли со ниска пета. Посебно се препорачува за намалување на болки во петата предизвикани од притисок на петата. Може да се користи кај женски и машки обувки. Се користат и при проблеми со шилци во петата.

  • Вистинска кожа
  • Мека латексна пена
  • Сигурносен слој
  • За импулсна болка во петата

Пакувањето содржи пар.

Дополнителни информации

Тежина 0.05 kg
Големина

35-37, 38-40, 41-43, 44-46

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial