Кожна влошка за подигнување на пета Heel Liſt Pad

250.00 ден

Шифра: DB955
Исчисти

Влошка за пета со кожа на горниот дел кој е изработен од мека латексна пена со леплива основа. Го елиминира нестабилното држење предизивкано од чевли со ниска пета. Ја намалува болката предизвикана од активни удари на петата при чекорење, а со тоа се намалува притисокот на сврзните ткива. Може да се користи кај женски и машки обувки.

  • Вистинска кожа
  • Мека латексна пена
  • Сигурносен слој
  • Намалува притисок

Пакувањето содржи пар.

Дополнителни информации

Тежина 0.05 kg
Големина

35-37, 38-40, 41-43, 44-46

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial