Кислородна маска за лице

350.00 ден

Шифра: 0803117

На залиха

Категорија:

Маска за кислороден концентратор со должина од 2.1 метар.

Дополнителни информации

Тежина 0.15 kg
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial