Електрично перниче Solac

2,290.00 ден

Шифра: CT 8629

На залиха

Категорија:

Перниче наменето за затоплување на телото, со 3 температурни подесувања и 90-минутен тајмер за исклучување.

Температурата се распоредува рамномерно по целата површина на перничето. Може да се користи за секој дел од телото кога е потребна терапевтска топлина, како и за пријатно чувство на греење во студените денови и ноќи. Димензиите на перничето (30 см x 40 см) и малата тежина и компактност овозможуваат да го носите со себе и да го користите секаде. Перничето има систем за заштита од прегревање.

1 година гаранција.

Дополнителни информации

Тежина 0.5 kg
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial