Еластичен корсет за кифоза

1,195.00 ден

Шифра: 2075
Исчисти

Одлично помагало за корекција на држењето на телото. Прилагодливите прерамки со ремените за затегнување обезбедуваат соодветна имобилизација и го олеснуваат правилното местење на држачот.

Големина / Обем на граден кош:

S 53.7 – 63.8 см

M 63.8 – 76.5 см

L 76.5 – 89.2 см

Дополнителни информации

Тежина 0.2 kg
Големина

S, M, L

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial