Дрвен бастун со заоблена дршка

500.00 ден

Шифра: 0806177

На залиха

Категорија:

За постабилна потпора и посигурно движење. Наменет за лица кои имаат потреба од потпора при движење во и надвор од домот.

ГОЛЕМИНА/ДИМЕНЗИИ
Висина: 95 см

Дополнителни информации

Тежина 0.4 kg
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial