Бастун троножен

1,103.00 ден

Шифра: FS926

На залиха

Категорија:

Алуминиумски бастун со три ногалки, со можност за прилагодување на висината од 74 до 97 сантиметри. Рачката се ротира и може да се користи за лева и десна рака. Ногалките се обложени со гума која дава дополнителна стабилност при користење. Наменет за лица кои имаат потреба од потпора при движење во и надвор од домот.

Дополнителни информации

Тежина 0.8 kg
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial