Бастун со регулатор на висина

600.00 ден

Шифра: FS9206L

На залиха

Категорија:

Помагало за олеснување на движењето, наменети се за лица кои имаат потреба од потпора при движење во и надвор од домот.

Висина:  71-94 см

Дополнителни информации

Тежина 0.4 kg
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial