Бастун склоплив

790.00 ден

Шифра: FS927L

На залиха

Категорија:

Помагало за олеснување на движењето.

Наменети се за лица кои имаат потреба од потпора при движење во и надвор од домот.

Висина:  80-90 см

Дополнителни информации

Тежина 0.4 kg
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial