Апарат за мерење на притисок Pik Classic Stethomed

990.00 ден

Шифра: 5502021402

На залиха

Категорија:

Мануелен апарат со манометар и стетокскоп за секојдневно мерење на крвниот притисок. Составен е од манжетна, стетоскоп и манометар и е спакуван во практична торба.

Дополнителни информации

Тежина 0.4 kg
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial