Antiseptic влажни марамчиња 45/1

60.00 ден

Шифра: MEDICUS HELP ANTISEPTIC 45/1

На залиха

Категорија:

Antiseptic влажните марамчиња ги чистат и највалканите раце и ги уништуваат бактериите без употреба на вода и сапун. Имаат антисептичко дејство и се користат секогаш и секаде.

  • Нова формула која ги чисти и највалканите раце и ги уништува бактериите без употреба на вода
  • Антисептички и антибактериски
  • PH 5,5
  • Практично пакување

Пакувањето содржи 45 марамчиња.

Дополнителни информации

Тежина 0.1 kg
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial