Анатомски влечки со вградена масажна влошка

960.00 ден

Шифра: 301
Исчисти
Види мои желби
Категорија: Tag:

Анатомски женски влечки со вградена масажна влошка, која има антибактериско, антифугидно својство и овозможува подобрување на циркулацијата. Во горниот дел имаат копчe со коe се регулира ширината. Погодни се за користење кај луѓе чии професии се поврзани со долготрајно стоење.

ГОЛЕМИНИ И ДИМЕНЗИИ:

36 – 41

Дополнителни информации

Тежина 0.64 kg
Боја

Бела, Цветна, Црна

Големина

36, 37, 38, 39, 40, 41

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial