Анатомски анти-шок собни папучи

1,090.00 ден

Шифра: Adaco 710
Исчисти
Категорија:

Ортопедски папучи кои ги ублажуваат вибрациите и оптоварувањето на ‘рбетот и стапалата, ја зголемува потпората на ногата и овозможува поголема стабилност. Имаат анатомски обликувана подлога која се прилагодува на стапалата

Специјалната изработка на папучата овозможува подобра циркулација и е превенција од отекување и болки во нозете и колковите.

ГОЛЕМИНИ: 41 – 46

Дополнителни информации

Тежина 0.7 kg
Големина

41, 42, 43, 44, 45, 46

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial