Анатомски анти-шок обувки (женски)

1,480.00 ден

Шифра: 812
Исчисти
Категорија:

Обувки произведени од природни и еколошки материјали. Подлогата им е анатомски обликувана и се прилагодува на вашите стапала, ги ублажува вибрациите и оптоварувањето на ‘рбетот и стапалата, ја зголемува површината на потпора на ногата и овозможува поголема стабилност. Отпорна е на абразија и е многу тивка.

ГОЛЕМИНИ И ДИМЕНЗИИ:

36 – 40

Дополнителни информации

Тежина 0.68 kg
Боја

Бела, Црна

Големина

36, 37, 38, 39, 40

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial