Анатомска влошка Wellness

490.00 ден

Шифра: DB980
Исчисти

Луксузна кратка влошка произведена на горниот дел со перфорирана кожа која дише и анатомска подршка која обезбедува максимален комфорт за целиот ден. Нејзините антишок перничиња ги апсорбираат механичките удари при одењето а со тоа се намалува потенцијалната болка на долниот и горниот дел од грбот. Лепливите перничиња на долниот дел од петата ја заштитуваат влошката од поместување внатре во обувката. Посебно се препорачуваат за чевли со тесен или рамен дел кај прстите.

  • 3/4 должина
  • Заштита од рамни стапала
  • Оригинална кожа што дише
  • Пoддршка на сводот

Пакувањето содржи пар.

Дополнителни информации

Тежина 0.05 kg
Големина

35-36, 37-38, 39-40, 41-42, 43-44, 45-46

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial