Анатомска столица за бања / туш

1,480.00 ден

Шифра: FS797L

На залиха

Категорија:

Тоалетна столица за во бања. Седиштето е пластично со странични отвори кои се користат и како држачи. Седиштето е  перфорирано за полесно истекување на водата.

Дополнителни информации

Тежина 1 kg
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial