Анатомска перница санторини

2,590.00 ден

Шифра: 012

На залиха

Категорија:

Анатомска перница направена од мемори пена со голема густина која одлично се адаптира н а вашата анатомска градба, во навлака од мек памук. Во средишниот дел има вдлабнатина која дава подршка на вратот при спиење на грб, додека од страните е подигната за да овозможи поддршка при странично спиење.

Погодна за луѓе со болки во вратот, дегенеративни промени на ‘рбетот и одлична како превенција од нив.

Димензии: 53 X 32 X 12/6 cm

Дополнителни информации

Тежина 2 kg
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial