СПЕЦИЈАЛИЗИРАНИ ПРОДАВНИЦИ

  • Лице за контакт:
    Александра Шибакоска
  • Тел: 02/3220 745
  • Адреса:
    Јадранска Магистрала
    165A (Визбегово)

АКТУЕЛНО

seminar thumb
15.02.2017

Медикус Хелп – дел од семинарот “Дијагноза на болести на дојка”

Во организација на ДОЈКА, македонското здружение за радиологија на дојка, од 9ти до 11ти февруари 20...

Повеќе
ideal prochistuvach thumb
14.02.2017

IDEAL AP прочистувачи на воздух – нов производ во Медикус Хелп

Во периодот од годината кога загадувањето на воздухот е најголемо и најзабележително, сите бараме на...

Повеќе
valentajn 2017 thumb
08.02.2017

Специјална понуда за Денот на вљубените! <3

Искористете го попустот од 20% и купете перница за вас и вашиот партнер сега, а спијте на неа и негу...

Повеќе
izvestuvanje strumica thumb
20.01.2017

Нова локација на Медикус Хелп во Струмица

Почитувани потрошувачи, Ве известуваме дека специјализираната продавница на МЕДИКУС ХЕЛП од досегашн...

Повеќе
novogodishna-akcija-thumb-380-x-172
03.01.2017

Среќни божиќни празници со -20% намаление (Акцијата е завршена)

Мeдикус Хелп оваа година на своите верни потрошувачи одлучи да им ги честита Божиќните празници со н...

Повеќе

ЕДУКАЦИЈА

Жена центар

...